3 stycznia, 2023
Hydrodermabrazja DermaClear – 3 kroki do piękniejszej skóry

Hydrodermabrazja DermaClear – 3 kroki do piękniejszej skóry

DermaClear to innowacyjny zabieg hydrodermabrazji, który jednocześnie złuszcza martwy naskórek i odmładza twarz. Oczyszcza pory, usuwa wszelkie zanieczyszczenia skóry i wzbogaca ją w silne antyoksydanty. Nowoczesna technologia jest całkowicie nieinwazyjna, dzięki czemu skóra natychmiast po zabiegu jest odświeżona i promienna. To idealny sposób na błyskawiczną metamorfozę przed ważnym wydarzeniem lub przygotowanie skóry do innych zabiegów odmładzających. Dowiedz się więcej na temat mikrodermabrazji wodnej DermaClear.

Hydrodermabrazja, czyli dogłębne oczyszczanie skóry

Zabieg DermaClear został zaprojektowany, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na wysokiej jakości, nieinwazyjne i dogłębne zabiegi pielęgnacyjne. Jest to tzw. hydrodermabrazja, nazywana też mikrodermabrazją wodną. Strumień mikrokropelek aplikowanych pod ciśnieniem w sposób łagodny, ale skuteczny prowadzi do usunięcia martwych, zrogowaciałych komórek naskórka, a także oczyszczenia cery z zaskórników, łoju i zanieczyszczeń. Skóra po takim oczyszczaniu dosłownie wchłania aplikowane na koniec serum ze składnikami aktywnymi.

Hydrodermabrazja nazywana jest zabiegiem bankietowym, co oznacza, że umożliwia uzyskanie błyskawicznych efektów. W zasadzie jeszcze tego samego dnia można cieszyć się rezultatem odświeżonej cery. Specjaliści z Kliniki Miracki w Katowicach zalecają jednak oczyszczanie skóry wykonywać regularnie. Aby utrzymać efekty, kurację DermaClear powtarza się kilkukrotnie, zachowując odstępy 3-4 tygodni. Zabieg doskonale sprawdza się w połączeniu z bardziej inwazyjnymi kuracjami, np. laserowym odmładzaniem twarzy – przygotowuje skórę i wzmacnia efekty. Oczyszczanie twarzy wykonywane jest tuż przed zabiegiem laserowy, podczas jednej wizyty. DermaClear jest też doskonałym przygotowaniem skóry do wielu innych zabiegów estetycznych i kosmetologicznych.

Na czym polega zabieg DermaClear?

Hydrodermabrazja to mało inwazyjna, kilkuetapowa procedura, wykonywana przy pomocy zaawansowanego technologicznie urządzenia, bez konieczności stosowania znieczulenia. Urządzenie wyposażone jest w dwie głowice – małą do okolic oczu, nosa i ust oraz dużą na czoło, brodę i policzki. Parametry zabiegu, takie jak moc ssania, ustawiane są indywidualnie do potrzeb i wrażliwości skóry.

Zabieg DermaClear składa się z trzech etapów:

I etap. Złuszczenie i ekstrakcja martwego naskórka – przygotowanie powierzchni skóry poprzez usunięcie martwych komórek naskórka. Dokładna ekstrakcja pozostawia cerę czystą i świeżą. Odsłonięta zostaje zdrowa powierzchnia skóry.

II etap. Oczyszczenie skóry – dzięki zastosowaniu silnie ssącej głowicy następuje rozbicie głębokich zanieczyszczeń i oczyszczenie porów. Skóra zostaje dokładnie oczyszczona i przygotowana do efektywnego wchłaniania substancji odżywczych.

III etap. Odżywienie i nawilżenie – serum jest dostarczane przez unikalną obrotową końcówkę 360 stopni, zapewniając skuteczne wprowadzenie preparatów do głębokich warstw skóry. Zastosowane składniki antyoksydacyjne i nawilżające zapewniają ochronę i odpowiedni poziom nawodnienia skóry.

Zalety mikrodermabrazji wodnej

Mikrodermabrazja wodna to zabieg uwielbiany przez celebrytów. Nic dziwnego, w końcu ma liczne zalety. Dlaczego warto zdecydować się na hydrodermabrazję DermaClear?

  • Mikrodermabrazja wodna to przyjemny, kojący zabieg o działaniu złuszczającym i odmładzającym.
  • Już bezpośrednio po zabiegu wyraźnie poprawia się kondycja skóry – staje się ona świeża, odżywiona i intensywnie nawilżona.
  • Hydrodermabrazja DermaClear to idealny sposób na szybkie odświeżenie skóry przed uroczystością, na której chcesz się prezentować perfekcyjnie.

W razie innych pytań zapraszamy do kontaktu ze specjalistami z Kliniki Miracki w Katowicach: https://klinikamiracki.pl/klinika-miracki-katowice/Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *