5 grudnia, 2022
Fałszywe rzęsy dla osób z aparatami ortodontycznymi

Fałszywe rzęsy dla osób z aparatami ortodontycznymi

Posiadanie aparatu ortodontycznego może być trudnym okresem w życiu dla wielu osób. Istnieją jednak pewne sposoby, które pomogą uczynić aparat ortodontyczny mniej zauważalnym. Jednym z najprostszych sposobów jest noszenie sztucznych rzęs. Są to sztuczne rzęsy, które nosi się na wierzchu własnych rzęs, aby nadać oczom pełniejszy wygląd. To może pomóc ukryć aparat ortodontyczny i sprawić, że poczujesz się bardziej pewna siebie.

Naked Lash firmy Ardell

Używanie naturalnego wzmacniacza rzęs może pomóc w osiągnięciu idealnego kształtu oka, a Naked Lash firmy Ardell to świetny sposób na osiągnięcie tego wyglądu. Naked Lash jest wykonana z ultra miękkiego materiału Invisiband i jest dobrym wyborem dla każdego, kto szuka bardziej naturalnego wyglądu rzęs. Posiada ona długą część środkową z dłuższymi włóknami, które nadają oku szeroki, otwarty wygląd, bez zbędnej objętości. Ta efektownie wyglądająca rzęsa ma również super miękką, wygodną gumkę Invisiband, która utrzymuje ją na miejscu przez cały dzień.

Naked Lash firmy Ardell to nie tylko świetny wybór dla każdego, kto chce uzyskać bardziej naturalny wygląd rzęs, ale także dla każdego, kto ma aparat ortodontyczny. Naked Lash’s głównym twierdzeniem do sławy jest fakt, że sprawia, że rzęsy wyglądają dłużej i pełniej, nie wyglądając zbyt ciężkie lub zbyt duże. Najnowsza wersja Naked Lash posiada również wygodną opaskę Invisiband dla bardziej naturalnego wyglądu.

Ardell Individual Single

Używanie sztucznych rzęs to świetny sposób na urozmaicenie swojego wyglądu i dodanie pewności siebie. Są one lekkie i są w różnych długościach. Są one również wodoodporne, więc pozostaną one umieścić przez cały dzień i noc. Te rzęsy będą trwać od czterech do sześciu tygodni i mogą być stosowane do każdej części oka. Są one również dobrym wyborem dla osób z aparatem ortodontycznym, ponieważ są łatwe do zastosowania i nie powodują żadnych uszkodzeń aparatu.

Dobrej jakości zestaw sztucznych rzęs będzie kosztował około czterech dolarów. Jeśli planujesz nosić parę regularnie, możesz zdecydować się na droższą markę.

Ardell Flare

Korzystanie z fałszywych rzęs może być bardzo szkodliwe dla Twoich naturalnych rzęs, więc ważne jest, aby wybrać odpowiedni dla Ciebie. Jeśli masz zamiar użyć fałszywych rzęs, może chcesz zdecydować się na te, które są krótsze i mają lekko podkręcone wygląd. To również pomoże uczynić twoje oczy wyglądają pełniejsze i bardziej dramatyczne.

Jedną z najlepszych marek fałszywych rzęs dla osób z aparatem ortodontycznym jest Ardell. Jest to cruelty-free, vegan-friendly marka, która oferuje wiele różnych stylów. Możesz wybrać Wispies, Demi Wispies lub Wispies 113, które są najbardziej dramatyczne rzęsy. Rzęsy Wispies 113 mają dodatkową długość na środku, co pomaga podkreślić naturalny kształt oka. Rzęsy te są również idealne na specjalne okazje.

Aby zapewnić udaną aplikację, musisz użyć odpowiedniego środka do usuwania sztucznych rzęs. Wilson zaleca stosowanie japońskiego olejku oczyszczającego, który jest wykonany z oliwy z oliwek i świetnie nadaje się do oczyszczania oczu oraz rozbijania makijażu i zanieczyszczeń. Pomaga również utrzymać nawilżenie skóry. Możesz również użyć oleju rycynowego, który jest naturalnym olejem, który jest świetny do poluzowania kleju. Ważne jest również, aby pozwolić rzęsy ustawić przez co najmniej godzinę przed usunięciem ich. Można również wybrać, aby poczekać do następnego dnia, aby usunąć rzęsy.

Ardell Strip

Używanie rzęs w paskach jest jednym z najlepszych sposobów na podkreślenie rzęs. Są one lekkie jak piórko i dwuwarstwowe. W przeciwieństwie do sztucznych rzęs, trwają one do sześciu tygodni. Są one wodoodporne i są dostępne w kilku różnych długościach i stylach. Są one również bardzo łatwe w użyciu.

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest zmierzenie długości swoich rzęs. Odbywa się to poprzez oparcie rzęs na górze powieki i zmierzyć długość od rogu do rogu. Upewnij się, że pasek nie jest wygięty w niewygodny sposób. W przeciwnym razie może stać się bezużyteczny. Jest to również dobry moment, aby usunąć je z tacy.

Najlepszym sposobem na to jest przytrzymanie rzęs na górnej powiece. Następnie użyj ostrych nożyczek, aby odciąć luźne końcówki. Następnie użyj tej samej pary nożyczek, aby przyciąć magnes. Dzięki temu łatwiej będzie uzyskać najlepszy wygląd.

Najlepszą częścią korzystania z paska rzęs jest to, że nie trzeba go przyklejać. Są one bowiem samoprzylepne. Musisz jednak upewnić się, że używasz wysokiej jakości kleju. Możesz użyć Ardell’s Strip Lash Adhes, który nie zawiera lateksu i jest wykonany z formaldehydu. Ten wysokiej wydajności kleju rzęs miesza się z rzęsami i daje im najlepszy wygląd. Warto zastosować go przed nałożeniem rzęs.

Kolejna wskazówka jest użycie skośnego pędzla eyeliner do stosowania kleju. Zapewni to, że przylega do Twoich rzęs w najlepszy możliwy sposób. Klej jest również klasy medycznej, więc jest bezpieczny do stosowania wokół oczu.

Magnetyczne rzęsy dla wrażliwych oczu

W przeciwieństwie do innych rodzajów rzęs, magnetyczne rzęsy nie używają kleju. Oznacza to, że mogą być stosowane przez osoby o wrażliwej skórze. Są również uważane za bezpieczniejsze niż inne rodzaje sztucznych rzęs.

Rzęsy magnetyczne są wykonane przy użyciu specjalnej formuły mikrocząsteczek magnetycznych. Można je również z łatwością usunąć. W rzeczywistości, niektóre z rzęs są nawet wielokrotnego użytku. Należy jednak upewnić się, że usuwasz je ostrożnie. Jeśli tego nie zrobisz, mogą one spowodować uszkodzenie rzęs.

Magnetyczne rzęsy nie zawierają również żadnych klejów, spoiw ani substancji chemicznych. Dzięki temu są świetną alternatywą dla osób, które mają alergię na klej lub inne toksyczne substancje.

Podczas gdy niektóre magnetyczne rzęsy są bezpieczniejsze niż inne, to zawsze jest dobry pomysł, aby sprawdzić składniki, aby upewnić się, że są one bezpieczne. Następnie upewnij się, że przestrzegasz właściwego procesu czyszczenia.

Aby uniknąć infekcji, należy umyć ręce przed założeniem rzęs. Następnie, należy położyć je płasko do wyschnięcia. Ważne jest również, aby nie przechowywać ich w bardzo gorącym miejscu. W przeciwnym razie rzęsy mogą stać się szalkami Petriego.

Należy również uważać na ich noszenie podczas choroby. Mogą one bowiem powodować otarcia rogówki i uszkadzać mieszki włosowe. Również z tego powodu przed ich użyciem należy skonsultować się z okulistą.

Najlepsze rzęsy magnetyczne to te, które nie zawierają lateksu. Są one również najlepsze dla osób o wrażliwych oczach.

Możesz dostać magnetyczne rzęsy w różnych stylach. Obejmują one voluminous, pojedyncze i oddzielone rzęsy. Można je znaleźć u sprzedawców detalicznych, takich jak Ulta i Target. Są one również dostępne na Amazon.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *