Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

Zabieg antysmogowy Alchemii Piękna

Smog składa się z całej masy szkodliwych substancji i pyłów, które wpływają bardzo negatywnie na stan naszej skóry. Agresywne działanie zanieczyszczeń prowadzi do powstania stanów zapalnych, przebarwień, rozszerzonych naczynek , suchości oraz trądziku różowatego. Co więcej, skóra starzeje się o wiele szybciej, ponieważ smog uszkadza włókna kolagenowe.
Zespół ekspertów Alchemii Piękna opracował specjalny zabieg, który działa niczym magiczny opatrunek na skórę przeciw zanieczyszczeniom.

Zabieg antysmogowy składa się z odpowiednio dobranego peelingu skóry, antyoksydacji porzez wprowadzenie składników aktywnych w głąb skóry oraz regenerującej maski.

Pierwszy krok zabiegu to peeling, którym może być mikrodermabrazja diamentowa, peeling kawitacyjny lub peeling na bazie kwasów owocowych.
Po odpowiednim przygotowaniu skóry czas na przyjęcie składników aktywnych i wzmocnienie bariery hydrolipidowej skóry. W tym celu wykorzystujemy mezoterapię mikroigłową z ampułką witaminową lub sonoforezę z wysoko stężoną witaminą C.
Zabieg zakańczany jest łagodząca i silnie odżywczą maską algową lub biomolekularna, która przeciwdziałająca stresowi antyoksydacyjnemu.

Cena zabiegu uzależniona jest od doboru metod każdego etapu zabiegu : od 160 zł- 250 zł .