Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

W Alchemii Piękna oferujemy również swoim klientom zabiegi pielęgnacyjne dla dłoni i stóp. Postawiliśmy sobie za cel nowoczesność, higienę i wysokie standardy. Wszystkie zabiegi manicure i pedicure wykonujemy na profesjonalnych antyalergicznych produktach marki SPN i NaiLac, a każdy klient posiada swój oznakowany pilnik do paznokci.

Dodatkowo w Alchemii Piękna sterylizujemy narzędzia w nowoczesnym autoklawie, który używany jest także w placówkach medycznych oraz stomatologicznych. 

Bezpieczeństwo i higiena to podstawa, a komfort i spokój klientów o własne zdrowie – jest to dla nas priorytetem.

 

Pedicure

 

Pedicure klasyczny (frezarkowy)

 

Podczas zabiegu pedicure wykonuje się kąpiel odświeżająco-rozmiękczającą stóp, peeling oraz usunięcie zrogowaciałego naskórka przy pomocy frezarki. Również opracowuje się płytkę paznokci nadając im odpowiedni kształt i długość oraz usuwa narastające skórki. Na samym końcu maluje się paznokcie na jeden kolor klasycznego lakieru lub pokrywa bezbarwną odżywką.

 

Skóra podeszwy stóp po zabiegu jest gładka, pozbawiona martwego naskórka i przesuszonych obszarów skóry. Taki pedicure jest odpowiedni zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

 

Pedicure hybrydowy

 

Pedicure hybrydowy polecany jest osobom, które chcą długo cieszyć się zadbanymi kolorowymi paznokciami nawet przez kilka tygodni.

Podczas zabiegu najpierw opracowuje się za pomocą frezarki podeszwę stopy, wygładzając ja i odświeżając w pełni zrogowaciały naskórek. Następnie opracowuje się płytkę paznokcia nadając jej odpowiedni kształt oraz usuwając narastające i przesuszone skórki. Na koniec nakładany jest lakiero-żel w formie hybrydy i utwardzany w lampie LED.  

Całość zabiegu przypieczętowana jest przyjemnym masażem z odżywczą pielęgnacją stóp.