Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

Marta Ziółkowska

Lingerystka

Swoją przygodę z makijażem permanentnym zaczęła w 2012 roku kierując się na kurs Makijażu permanentnego. Po nim pojawiły się kolejne pytania i apetyt na więcej, co zaowocowało kolejnym szkoleniem w Ośrodku Szkoleniowym, gdzie została doceniona jej estetyka pracy w związku z czym dostała możliwość pracy pod okiem szkoleniowca. Kolejne lata rozwijała swoja pasję szkoląc się u rożnych osób,czerpiąc inspirację i przemycając uzyskaną wiedzę do budowania własnej estetki i szukania odpowiedzi na to aby makijaż stał się „zabiegiem podkreślającym i wyciągającym z kobiety jej ukryte atuty”.

Obecnie jest szkoleniowcem Makijażu permanentnego, oznaczonym Międzynarodowym certyfikatem Make Up PRO ARTIST. Jej prace zostały docenione na całym świecie. Zaowocowało to propozycjami szkoleń poza granicami kraju.

W dalszym ciągu rozwijam swoje pasje szkoląc się u znakomitych specjalistów w tej dziedzinie. W pracy Marta kieruje się zmysłem artystycznym, unikając podejścia szablonowego, a przede wszystkim szanuje każdą indywidualność. Potrafi stworzyć więź z klientem, co pozwala jej na przybliżenie się do potrzeb i oczekiwań każdej z Klientek.

Poza pasja jaką jest jej praca, a w szczególności poznawanie ludzi, prywatnie jest matką dwóch cudownych synów. Zawsze kieruje się myślą – „najważniejszy jest dla mnie człowiek w całej swojej istocie”.Absolwentka : Krakowskiej Szkoły Artystycznej, pedagog, obecnie studentka Kosmetologii