Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

Kamila Osowska

Kosmetolog

Można rzec, że przejęła umiejętności i miłość do zawodu w genach. Właściciel i główny kosmetolog rodzinnej marki Alchemii Piękna. Specjalizuje się w kosmetyce estetycznej, szczególnie w zabiegach z wykorzystaniem peelingów chemicznych oraz laseroterapii.

Ukończyła z wyróżnieniem Krakowską Wyższą Szkołę Promocji Zdrowia, po której kontynuowała miłość do zawodu w wielu salonach i klinikach piękna w Krakowie i Wrocławiu. Była również szkoleniowcem firmy kosmetycznej Kazaro. Autorka szeregu artykułów z medycyny i kosmetyki pielęgnacyjno- estetycznej jak również wykładowca na sympozjach i konferencjach branżowych. Posiada szeroką wiedzę z zakresu kosmetyków pielęgnacyjnych i kosmeceutyków.
Lata doświadczenia i miłość do kosmetologii doprowadziły ją do otworzenia własnej kliniki. Klienci mówią o niej, że ma „złote ręce”, a szczery uśmiech i empatia do ludzi sprawia, że ma grono oddanych pacjentów. Cechuje ją dokładność i oddanie do wykonywanych zadań.
Prywatnie orędowniczka zdrowego stylu życia- chętnie radzi z zakresu dietetyki łącząc metody holistyczne i tradycyjne. Miłośniczka gotowania i zdrowej kuchni.